KDO JSEM?

Zdravotní komplikace mě dovedly přestavět svůj svět z pekla na ráj

Fyzické tělo reaguje okamžitě na mentální a emocionální změmy

Jsem člověk, a který se odstěhoval na 10 let do samoty, aby vyléčil svou bolavou mysl a tak nějak náhodou přitom zjistil, že tělo na posuny mysli velmi rychle reaguje. Tělo mluví s myslí v metaforách. Bolel mě každý krok a nohu jsem měl v křeči = bál jsem se dělat, co je mi vlastní. Otočili se mi smysly teploty a tlaku = nesprávně jsem vnímal denní okolo sebe. Začal jsem tak kreslit mapu těla, která je lidem společná. Můj přístup mě vyléčil z alergií, ekzémů a dosud i všech typů atak roztroušené sklerózy. Nic z toho mi žádný z mých, nepochybně kvalitních doktorů nenabídl.

CO A PROČ SI PŘEJU

Já si přeju vědomí svět.

Přeju si vědomí svět, protože to je podle mě jediná perspektivní možnost organizace společnosti pro celou tuhle planetu.

Knížka vybírám si svůj svět je seznamem poznání, které do vědomého života uvedlo mě samotného. A k mé velké radosti dále pomáhá mě samotnému a teď už i dalším lidem.

Přeju si vědomi svět, protože v něm nejsou války. Přeju si ho, protože ve vědomém světě je dostatek zdrojů, bezpečí, lásky a přijetí nejen pro lidi, ale i pro všechno ostatní živé na téhle planetě, bez níž bychom vůbec nemohli vzniknout.

Přeju si vědomí svět, protože v něm nemusí rozhodovat strach, když v něm rozhoduje láska a přirozený chod věcí.

Autorita tedy vychází z moudrosti a vnitřní síly a ne z hloupého zastrašování, jak tomu bylo dosud.

kliknutím zvětšit