KDO JSEM?

Padnout na kolena znamená naučit se vstát

Já jem Matúš. Mým největším koníčkem je lidské podvědomí. Od té doby, co jsem si ekzémy vyléčil tzv. “mentální cestou.”

Začal jsem ale jako dítě trápené velmi nešťastným a nefunkčním vztahem svých rodičů. Udělal jsem ze sebe nevědomky štít a vyjednavače. Je jsem nezachránil a sobě dost uškodil, ale vypozoroval jsem leccos z lidské psychologie.

Kdysi (2012) jsem se na delší dobu odstěhoval di samoty, abych pochopil zdroje svého neštěstí a nemocí. Povedlo se. :)

+420 724 161 491
info@matoosh.cz

CO A PROČ SI PŘEJU?

Já si přeju vědomý svět.

Přeju si vědomý svět, protože to je podle mě jediná perspektivní možnost organizace společnosti pro celou tuhle planetu, která 1) využívá přírodní a lidské zdroje, které tu máme a 2) brání sebezničení

Knížka vybírám si svůj svět je o poznání, které do vědomého života uvedlo mě samotného, když jsem hledal cesty ven z deprese, strachu a řady podvědomých omylů s kořeny v dávné minulosti mého nešťastného dětství. K mé velké radosti byla inspirací i dalším lidem.

Přeju si vědomý svět, protože v něm nejsou války. Přeju si ho, protože ve vědomém světě je dostatek jídla i vody, přírodních zdrojů, bezpečí, lásky a přijetí nejen pro lidi, ale i pro všechno ostatní živé na téhle krásné planetě, bez níž bychom vůbec nemohli vzniknout. A kterou tak bezohledně a krátkozrace ničíme sami sobě pod nohama.

kliknutím zvětšit

Bouřka - moje nejlepší fotka