KDO JSEM?

Padnout na kolena znamená naučit se lépe stát.

Jsem člověk, který se odstěhoval do samoty, aby ho nikdo neviděl trpět. Místo toho jsem vyléčil svou bolavou duši a tak nějak náhodou přitom zjistil, že tělo (zdraví) na mou práci se sebou moc dobře a rychle reaguje. A můj život byl hezčí a hezčí. Dokonce jsem se začal mít rád a přestal se ničit. Tělo a život mluví v metaforách. Bolel mě každý krok a nohu jsem měl v křeči = bál jsem se “jít” (dělat, co dělat chci) a podobně. Začal jsem tak kreslit mapu těla a mysli, která je lidem společná (hluboké podvědomí máme dost podobné). Můj přístup mě vyléčil z alergií, ekzémů a dosud i všech typů atak roztroušené sklerózy. Bez léků. Nic z toho mi žádný z mých, nepochybně kvalitních doktorů nenabídl, a tak se teď dělím o poznání se svými klienty a čtenáři.

CO A PROČ SI PŘEJU?

Já si přeju vědomý svět.

Přeju si vědomý svět, protože to je podle mě jediná perspektivní možnost organizace společnosti pro celou tuhle planetu.

Knížka vybírám si svůj svět je o poznání, které do vědomého života uvedlo mě samotného. A k mé velké radosti dále inspiruje mě samotného a teď už i mým čtenářům a klientům.

Přeju si vědomý svět, protože v něm nejsou války. Přeju si ho, protože ve vědomém světě je dostatek jídla i vody, přírodních zdrojů, bezpečí, lásky a přijetí nejen pro lidi, ale i pro všechno ostatní živé na téhle krásné planetě, bez níž bychom vůbec nemohli vzniknout.

Přeju si vědomý svět, protože v něm nemusí rozhodovat strach, když v něm rozhoduje láska a přirozený chod věcí.

Autorita tedy vychází z moudrosti a vnitřní síly a ne z hloupého zastrašování, manipulace nebo uplácení, jak tomu bylo dosud.

kliknutím zvětšit