KDO JSEM?

profilove foto pro web Matoosh

Vysoká škola ekonomická, deset let vzdělávání středoškoláků a vysokoškoláků, patnáct let v mezinárodním obchodě a marketingu.

Jenže taky dost špatně vnímané dětství. Tím pádem zájem o psychologii, „terapie“ spolužáků s růžovějším životem a celoživotní zkušenosti s autoimunitou.

Často jsem si musel poradit sám. Bál jsem se sebe i lidí a s těžkými depresemi jsem utekl z Prahy, aby mě nikdo neviděl trpět.

Revolta, provokace, deprese, motorky, hledání hrany a někdy i důvodu to neukončit, alkohol a sebedestrukce, maska drsňáka a nezlomné alfy.

Teď už mír.

Když můžu já, může kdokoliv
Když bude chtít
A měl by chtít, protože to dělá pro sebe ;)

CO A PROČ SI PŘEJU

Já si přeju využít, na co jsem přišel a čím jsem prošel.

Postavil jsem přístup, který mě dovedl k životu na opačné straně vesmíru, než kde jsem začal. A každou minutu se díky tomu přístupu posouvám a k větším věcem. Přeju si to sdílet, přeju si tím žít, pracovat a rozvíjet to a přeju si, aby tuhle moc v sobě objevilo maximum dalších lidí.

Všechno, co se v mém životě děje, mě zrcadlí, takže to dokážu skrze vědomí a sebereflexi využít ke svému rozvoji.
Díky tomu napravuju svoje dětské omyly a moje tělo se zároveň léčí, což podle doktorů nemělo vůbec jít.

Knížka „Vybírám si svůj svět“ není jen o autoimunitě. Je o hezkém životu, který jsem si postavil, i když na začátku byl jen temný, depresivní a taky nemocný.

Svět interpretujeme úhlem vlastního pohledu.
A ten se dá kdykoliv, kdekoliv, bez škol a bez peněz, libovolně a vědomě měnit podle chuti.

Nejsem zachránce a spasitel. Ani nemůžu být. To musí každý sám. Ale každý si zaslouží mít informaci, že výběr je jen na něm samotném. A když se to povede, profitovat z toho budeme bez výjimky všichni.

kliknutím zvětšit