KDO je Matúš

profilove foto pro web Matoosh

Vysoká škola ekonomická, deset let vzdělávání středoškoláků a vysokoškoláků, patnáct let v mezinárodním obchodě a marketingu.

Jenže taky dost špatně vnímané dětství. Tím pádem zájem o psychologii, „terapie“ spolužáků s růžovějším životem a celoživotní zkušenosti s autoimunitou.

Maximální nezávislost, pocit nepochopení a nutnosti pomoct si vždycky jen sám („všichni ostatní zradí“). Revolta, provokace, deprese, motorky, hledání hrany, alkohol a sebedestrukce, maska drsňáka a nezlomné alfy, útěk pryč od všech lidí a dlouhá cesta zpátky.

Filosofie, duchovno, pracovní sebe-terapie, hledání a nacházení sebe sama.

A teď chuť to všechno využít k dalšímu posunu.
Učit se a růst (osobnostní rozvoj) totiž umím nejlíp ze všeho.

Když můžu já, může kdokoliv
Když bude chtít
A měl by, protože to dělá pro sebe :)

CO A PROČ SI PŘEJU

Já si přeju využít, na co jsem přišel.

Přišel jsem na přístup k sobě a k životu, který mě dovedl k životu na opačné straně vesmíru, než kde jsem začal. Přeju si o to dělit, přeju si tím žít a pracovat a přeju si, aby tuhle moc v sobě objevili další.

A dál růst spolu s lidmi, které moje kroky přitáhnou. Přeju si opustit marketing, protože ho dělá stovky firem a klidně i líp než já. Necítím to jako svou roli tady/teď a přestal mě naplňovat.

Přišel jsem na to, že všechno, co se v mém životě děje, mě zrcadlí, takže to dokážu skrze vědomí a sebereflexi využít ke svému rozvoji. Že díky tomu napravuju svoje dětské omyly a moje tělo se zároveň léčí, což podle doktorů nemělo vůbec jít.

„Vybírám si svůj svět“ není jen o autoimunitě. Je obecně o hezkém životu, který si může postavit naprosto kdokoliv, protože svět interpretujeme úhlem vlastního pohledu. A ten se dá libovolně a vědomě měnit.

Vnímám velký tlak, který teď na lidi působí. Nechci je zachraňovat. Ani nemůžu. To musí každý sám. Ale chci nám všem dát na výběr díky prostředkům, které se snad ani nedají zneužít. A když se to povede, profitovat z toho budeme bez výjimky všichni.

kliknutím zvětšit