Project Description

Textový přepis videa:

Tělo a nemoci jako učitelé,  to je název tohohle videa.

Já si přeju, aby tohle video bylo o tom, jakým způsobem zažívám signály ze svého těla. V případě nemoci je asi jednodušší si to představit, takže já můžu nemoc vzít jako trest, se kterým nejde nic dělat (to je v případě nevyléčitelných diagnóz trochu problém). A nebo si můžu říct, že ta nemoc je projevem nějakého mého velkého omylu, a nebo spíše série omylů ukotvených v mém podvědomí.

Totiž, když to vezmu z té druhé strany, tak mám možnost s tím něco dělat – a moje zkušenost je, že když pochopím svůj podvědomý omyl, tak ten fyzický projev ztratí svůj smysl, ztratí opodstatnění a tím pádem normálně přestane.  A vrátí se zdraví, což je prostě zajímavé.

Stejně jako jsem upozorňoval na hlavní stránce, tady cítím potřebu se ohradit: Spolupracujte se svými doktory, i já to dělám. Oni mi řeknou, do jakých jdu rizik a já je chci znát sám pro sebe a u sebe, a pak to, co dělám s vědomou prací a se signály těla a nemocemi obecně, beru jako nadstavbu! Ale ta nadstavba mi hodně hezky funguje.

Takže když potom se u mě objeví jakákoliv nemoc nebo slabost nebo přetažení, tak s tím pracuju ne jako s nějakou formou násilí, ústrků, trestu, ale jako s příležitostí a tohleto je přesně princip „Vybírám si svůj svět“.

Je možné, že vám znovu pomůže prozkoumat aspoň ty základy knížky Vybírám si svůj svět tady na webu.

HODNĚ ZDARU s vědomou prací! :)